menusearch
abaann.ir

الفبای زندگی ( کار گروهی و همدلی)

header
شنبه دوازدهم خرداد ۹۷
(0)
(0)
الفبای زندگی ( کار گروهی و همدلی)
همدلی: شاید وقتی از مهارت همدلی سخن به میان بیاید بسیاری مدعی شوند که ما همدلی کردن را بلد هستیم و نیازی به یادگیری نیست. اما اولین نکته ای که در مورد همدلی مطرح است، تفاوت آن با ترحم و دلسوزی است. در این کتاب ما ابتدا همدلی را به زبانی ساده تعریف می کنیم، سپس به اشتباهات رایج در بیان همدلی پرداخته و در ادامه راههای درست بیان همدلی را ذکر می کنیم.
کارگروهی:
بی شک می توان گفت مهارت کارگروهی یکی از سرشاخه های اصلی مهارتهای زندگی است. این مهارت به ما جسارت و اعتماد به نفس، سازگاری و دیگر پذیری، تفکر انتقادی و نقد پذیری  و چندین مهارت دیگر را  می آموزد. در کتاب کارگروهی، به شناسایی و معرفی افراد مختل کننده گروه می پردازیم و راههای حضور موثر در گروه را بیان می کنیم.
تا حالا با خودت فکر کردی چرا وقتی معلمتمی‌گه این تمرین رو با هم انجام بدید یا این تکلیف رو چهار نفری روش کار کنید حوصله‌ات نمیاد انجامش بدی. یا بعضی از دوستات اصلا همکاری نمی‌کنن و مجبوری خودت تنهایی همه‌ی کارها رو انجام بدی؟؟؟
خب اگه مهارت همدلی و کارگروهی رو بلد باشی، تکلیف‌های گروهی رو خیلی دوست خواهی‌داشت‌ چون دیگه مجبور نیستی همه‌ی کارها رو خودت انجام بدی. تازه اگه دوستت یه مشکلی پیش بیاد براش و نتونه کارش رو به موقع انجام بده، محکومش نمی‌کنی. باهاش همدلی می‌کنی و بهش یه فرصت دوباره میدی.
خب مهارت همدلی به همین درد میخوره دیگه. تو یاد می‌گیری خودت رو به جای دیگران بذاری و درکشون کنی.

 
گالری تصاویر محصول
 الفبای زندگی ( کار گروهی و همدلی)
تصاویر
بیشتر
 search

شبکه های اجتماعی

aparattelegraminstagram
 • Cougar

  متن تصویر

 • Lions

  متن تصویر

 • Snowalker

  متن تصویر

 • Howling

  متن تصویر

 • Sunbathing

  متن تصویر

یک لرن مرجع تخخصی وبلاگ نویسان