menusearch
abaann.ir

اهداف آبان

(1)
(0)
اهداف آبان

                                                                                  

 

 

گروه آبان برای آموزش مهارت های زندگی، از روش بومی شده 4H بهره گرفته است. این روش یکی از جامع ترین و مؤثرترین روش‌های آموزش مهارت‌‌های زندگی است.روش 4نشان دهنده چهار حوزه توسعه شخصی است که شامل سر(Head)، قلب (Heart)، دست (hand) و سلامت (health) می‌باشد. مهارت‌های محور سر، به مهارت‌های فکری و ذهنی بر می‌گردد. مانند تفکر نقادانه.منظور از مهارت‌های حوزه قلب، همان مدیریت احساسات است. مدیریت احساساتی مانند خشم و حسادت. حوزه سوم (دست)، مهارت‌هایی مانند کارتیمی و گروهی، رهبری و مهارت کسب و کار است.در پایان منظور از حوزه چهارم، یادگیری مهارت‌هایی است که سلامتی ما را تضمین می‌کند. مانند مهارت مراقبت از خود و پیشگیری از بیماری‌های شایع. گروه آبان با بهره گیری از این شیوه‌ها از طریق آموزش‌های کارگاهی و بازی محور، دانش‌آموزان رده سنی 8 تا 18 سال را با مهارت‌های زندگی آشنا کرده و آنها را برای ورود به جامعه، آماده می‌کند.

                                                                                                                                                                                                       
رویکرد موسسه آبان نسبت به مسائل آموزشی و پرورشی رویکردی متفاوت و مکمل است. هدف موسسه ایجاد تغییر در شیوه یادگیری و آموزش دروس و بهبود وضعیت تحصیلی دانش‌آموزان است. همچنین موسسه آبان با هدف ارتقاء سطح کیفی زندگی اجتماعی دانش‌آموزان، آموزش و تقویت مهارت‌های لازم برای ورود به جامعه، سبک زندگی آرام و هدفمند، شناخت ارزش‌ها و مبارزه با ضد‌ ارزش‌ها، با کادری مجرب، مطالعه و پژوهش در زمینه نوجوانان را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار داده و با ارائه برنامه‌های نوین آموزشی در این زمینه‌ها، راه تازه‌ای را پیش‌روی همگان قرار می‌دهد.
 

ما با کادری مجرب، مطالعه و پژوهش در زمینه نوجوان‌شناسی را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار  داده‌ایم.

ارائه برنامه‌های نوین آموزشی و پرورشی در تخصص ماست.

تمامی خدمات و محصولات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
شرکت سازنده